V torek, 19. 10. 2010, bo na naši šoli NARAVOSLOVNI DAN za vse razrede.

Tema naravoslovnega dne bo odnos do PREHRANE. Organizirali bomo veliko delavnic, pekli pecivo, stiskali sadje iz šolskega sadovnjaka, kuhali marmelado, pripravljali sadne napitke, nabirali zelišča in še in še. Dan bo za nas poseben tudi zaradi tega, ker se nam bo pridružilo in pri izvedbi pomagalo kar nekaj upokojenih učiteljic, ker nas bodo obiskali iz podjetja Žito, iz srednje živilske šole, prišle bodo lovrenške zeliščarke, šli bomo na kmetijo Sadonik in še kaj.  Ob zaključku bomo pripravili razstavo v avli nove šole.

bread

Ta dan bomo izkoristili za DAN BREZ AVTOMOBILA, učenci naj poskušajo priti v šolo peš.

Učenci, ki stanujejo daleč od šole in nimajo ugodnih povezav javnega prevoza, lahko

skupaj s starši razmislijo o tem, da bi pripeljali s seboj še sošolce svojega otroka.

Veselimo se naravoslovnega dne s sloganom

ZDRAV DUH V ZDRAVEM TELESU!