V petek, 1. februarja 2019, bomo imeli športni dan. V šolski avli se zberemo ob 8.15.

Ogledali si bomo tradicionalno tekmo v alpskem smučanju – ZLATO LISICO na Mariborskem Pohorju. Učenci naj bodo primerno oblečeni v topla zimska oblačila, obuti naj bodo v tople in visoke zimske čevlje (priporočamo, da so nepremočljivi). S seboj naj imajo nahrbtnik, v katerega bodo dali šolsko malico.

Jutranje varstvo in podaljšano bivanje potekata po urniku, prav tako se bomo pravočasno vrnili za kosilo.
V primeru slabega vremena bo pouk po urniku.

Organizatorja                                                                                                                Ravnateljica
Vračko Primož, prof.                                                                                                     Marija Osvald Novak, prof.
Štraus Aljoša, prof.