Danes smo načrtovali naš tradicionalni bazar. Ker nam razmere ne dopuščajo sejmarjenja, smo se odločili, da vam na ta dan vaši otroci prinesejo darilo, ki so ga v šoli izdelali sami. V zameno vas vabimo, da se, če je le mogoče, odzovete s prostovoljnim prispevkom v šolski sklad.

Letos imamo prav poseben cilj: nakup igral v šolskem parku. Kombinirano igralo, ki smo ga v šolskem parku imeli, je namreč bilo tako dotrajano, da smo ga med poletjem morali odstraniti. Igrala bi radi v šolski park postavili na pomlad 2022.

Zelo bomo veseli, če nam pri tem pomagate s prispevkom v šolski sklad, in sicer na podračun SI5601367-6030666682, sklic SI00 2910027. Sredstva bomo na račun zbirali do konca decembra. Poleg tega bo v šoli desno pri glavnem vhodu skrinjica, v katero bomo decembra zbirali prostovoljne prispevke, če je za vas tako morda enostavneje kot nakazati preko banke.

Za vašo podporo in prispevek pri zbiranju sredstev za nakup igrala v šolskem parku se vam iskreno zahvaljujemo.

Prijazen decembrski pozdrav

Več fotografij je v galeriji.