Zavod Republike Slovenije za šolstvo je včeraj zvečer že petindvajsetič podelil vsakoletne nagrade Blaža Kumerdeja, ki jih prejmejo posamezniki, skupine ali institucije za odlično partnerstvo pri razvoju in uvajanju novosti v vzgojno-izobraževalnih ustanovah. Med petimi prejemniki nagrad za leto 2023 je tudi OŠ Lovrenc na Pohorju.

Tega, da nam je Zavod za šolstvo kot najpomembnejša strokovna institucija na področju vzgoje in izobraževanja v Sloveniji na vzgojno-izobraževalnem področju podelil Kumerdejevo nagrado, smo zelo veseli. Ravnateljica, ki sem nagrado prevzela, sem ponosna na ves kolektiv,  ki se novih izzivov vedno loteva pogumno in z zavedanjem, da bomo le z dobrim strokovnim in pedagoškim delom lahko poskrbeli za varno, igrivo in spodbudno učno okolje, v katerem bomo raziskovali konkretne in aktualne učne vsebine.

Iskrene čestitke vsemu kolektivu vrtca in OŠ Lovrenc na Pohorju!